slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe terminy nakreślające typową kobietę? Ja znam: milość, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują postawy w nieskończoność oddanego „sługi”. Jak często mówią z jednej strony potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony skrycie pragną ażeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom także kochają zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, aby pamiętać które z nich są najważniejsze oraz na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować często małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna