producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie sztuczne, albo też złote? Jakie z nich wybieramy częściej? Ta walka znana jest całkiem sporo czasu na rynku. Dziś postaramy się odpowiedzieć na ten temat. Jednak temat nie będzie to takie nieskomplikowane jak się wydaje. Te gatunki biżuterii mają ukryte minusy choć i poważne zalety użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj robi się ją z oczyszczonego metalu. Z tej przyczyny pozostaje sporo droższa. Produkuje się taką biżuterię galwanizując rudy metali. Jest dużo bardziej luksusowa i właśnie z tej przyczyny częściej wybierają ją ludzie z wyższych sfer. Także znaczące pozostaje miejsce jej zbytu, najczęściej są to galerie złotnicze. Pozostaje odpowiedni zaprezentowana w oświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej kupna nierzadko dostaniemy piękne szkatułkę. W takim salonie obsługa klienta na pewno będzie lepsza i na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym również nie należy zapominać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest najczęściej wytwarzana ze stopów metali zwykłych, a plateruje się ją niewielką kożuchem złota. Te produkty raczej po czasie rysują się i ludzie pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to jak najbardziej atrakcyjna wartość zakupu. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej biżuteria z domieszką miedzi. Co najistotniejsze modele biżuterii platerowane są niezwykle piękne ze względu na stop, zwyczajnie stanowczo prościej ją wytworzyć. Komplety W tym przypadku najczęściej złożone są z dwóch elementów – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje precyzyjniej zrobiona i nie uczula. Choć jest znacznie w wyższej cenie, ale także nie niszczy się aż tak szybko jak sztuczna. Z kolei linie sztucznej biżuterii pozostają ładniejsze i tańsze. Jaki gatunek jest lepszy? Naszym zdaniem sztuczna.

Producenci dodatkow