ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie oraz czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są wskazane dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Damy myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma ubrane, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł demonstrowania odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną rzeczą jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są stylowe wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki