bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie bardzo ogólne. Jak da się je uhierarchizować? Jak najbardziej przez metal szlachetny, z którego pozostają wyprodukowane, a także które dodatki użyto. Teraz tymczasem sporządzimy kategoryzację typologiczną biżuterii.
Łańcuszki na Szyję – kochane przez wieki, tak samo poprzez kobiety i facetów. Delikatna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze zamieszczona na piersi to sedno niewieściego uroku.
Kolczyki jest kolejny rodzaj kobiecych produktów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj tworzy się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg rodzajów koczyków, miedzy innymi „Wkrętki”. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane na cały świecie ze wszystkich typów biżuterii.
Pierścionki od wieków zdobią także męską rękę. Wyróżniamy takie klasyczne, ale też modele ze zdobieniami. Nie zwykle często posiadają jakąś personifikacje.
Bransolety są to delikatne łańcuchy jakie kobiety często zakładają na nadgarstek, choć od pewnego czasu i na nogę, ostatnimi czasy stało się to bardzo „cool and sexy”
Beadsy – typ, jaki przywędrował na nasz rynek ze stylowych Włoszech. Korale nakładane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zapięciem. Dlatego, że są one pojawiają się w ogromnej kombinacji modeli niemalże każda kompozycja pozostaje inna.
Na rynku istnieje także seria mająca swoje korzenie w USA. W której charmsy są przyczepiane do bransolety przy użyciu niedużego karabinka wspinaczkowego. Dostały one nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścieni. Niedawno zdecydowanie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni marzą mieć wzory spersonalizowane ponadto głęboką dedykacją.
Zegarki naręczne – tutaj prezentowana końcowa grupa z działu biżuterii. Nierzadko wybierana i przez mężczyzn. Decydujący jest nie tylko materiał, ale także wkład.
Gatunków biżuterii jest zdecydowanie sporo. Jeśli już kupujemy czasem warto znaleźć niewielką firmę jubilerską. Produkty będą zdecydowanie przedniejszej jakości i także delikatnie tańsze.

biżuteria 2020